New Delhi, Delhi
GST No. 07BNTPK2153D1Z0
Call 08047822561 85% Response Rate
Send Enquiry
| Rated Current | 4000 Amps |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 60 Hz |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Mild Steel sheet |
| Rated Voltage | 220/240 V |
| Voltage | 440 V |
View Complete details
| Current Rating | 100A |
| Phase | Three Phase |
| Number of Ways | 6 Way |
| Rated Voltage | 220/240 V |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Industrial |
View Complete details