New Delhi, Delhi
GST No. 07BNTPK2153D1Z0
Call 08047822561 85% Response Rate
Send Enquiry
| Phase | Single and Three Phase |
| Rated Voltage | 440 V |
| Rated Current | Upto 5000 Amps |
| Automation Grade | Automatic |
| Cable Entry | Top,Bottom |
| Voltage | 220-440 V |
| Body Material | Mild Steel |
| Frequency | 50-60 Hz |
Our presented range of Semi Automatic APFC Panel is broadly employed in the market for their durable nature. Due to their top features, these are enormously demanded in the market.
View Complete details