New Delhi, Delhi
GST No. 07BNTPK2153D1Z0
Call 08047822561 85% Response Rate
Send Enquiry
| Current Rating | 1000A |
| Warranty | 1 YEAR |
| IP Rating | 55 |
| Brand | L&T |
| Usage/Application | Distribution Board |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 440 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Power | AC |
| Phase | 3 - Phase |
| Cable Entry | Top and Bottom |
View Complete details